-3.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Doświadczanie Świata

Szanowni Państwo

Miło mi Państwo poinformować, że wniosek Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przemyślu złożony w ramach projektu „Doświadczanie Świata”, otrzymał pozytywną ocenę formalną.

Kolejnym etapem konkursu będzie głosowanie. Glosować będzie można od 4 mara 2013 r. od godz. 11.00 do północy 31 marca na stronie http://www.fundacjarosa.pl/konkurs, przy czym 1 osoba może oddać 1 głos każdego dnia,

Wynik głosowania jest jednym z kryteriów branych pod uwagę przez komisję oceniającą wnioski pod względem merytorycznym, nie jest jednak kryterium decydującym.

Ocena merytoryczna wniosków oraz ostateczne wyłonienie organizacji, która otrzyma dofinansowanie będzie miało miejsce do końca kwietnia 2013 r.

 

Zapraszamy do głosowania

 

Dyrektor
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
Joanna Tomczyk

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl