2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

CHÓR ALEXANDRE POUSTOVALOVA wystąpi w Przemyślu

BHU Impresariat Artystyczny „PAV” z Końskich przy współpracy Placówkami Kultury w Przemyślu są organizatorami koncertu CHÓRU ALEXANDRE POUSTOVALOVA” w dniu 11 marca 2013 r. o godz. 19.00 w hali POSiR w Przemyślu.

 

Jest to wielkie widowisko, w wykonaniu 60-ciu artystów: śpiewaków, muzyków i solistów. W jego składzie zawsze śpiewa kilku solistów o głosach uznanych na światowych scenach operowych. W instrumentarium, oprócz klasycznego zestawu instrumentów orkiestry symfonicznej są również: akordeon i bałałajka, co tworzy bardzo interesujące brzmienie.
Podczas trasy koncertowej, w wykonaniu chóru usłyszymy dynamiczne, marszowe pieśni wojskowe, rzewne pieśni rosyjskie i ukraińskie oraz ballady ludowe. Dyrektorem chóru jest prowadzący go od 25 lat Alexander Pustovalov.

Bilety w cenie 80zł, 100zł i 120zł do nabycia w sklepie muzycznym MUSICLAND w Przemyślu.

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl