6.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Przemyśla dot. oferty Fundacji Polsko-Japońskiej YAMATO

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że w dniu 25.02.2013r. Fundacja Polsko-Japońska YAMATO Centrum, Kultury Japońskiej w Przemyślu złożyła ofertę o dofinansowanie realizacji zadania publicznego pn. XII Festiwal Kultury Japońskiej "Wiosenny powiew Japonii" w Przemyślu.

W okresie od 27.02.2013r. do 05.03.2013r. można zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.  Uwagi należy składać w formie pisemnej do Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1 (kancelaria ogólna w godzinach urzędowania Urzędu).

Po upływie wyżej określonego terminu oraz rozpatrzeniu ewentualnie zgłoszonych uwag, organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego zawrze umowę z Fundacją Polsko - Japońską Centrum Kultury Japońskiej w Przemyślu o wsparcie realizacji zadania publicznego.  

 

PDFOgłoszenie

PDFOferta Fundacji Polsko-Japońskiej YAMATO

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl