10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozpoczęcie rekrutacji do projektu „Sukces i niezależność z własną firmą – III edycja”

Informujemy, że Tarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do projektu „Sukces i niezależność z własną firmą – III edycja”.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, zarejestrowanych w Powiatowych Urzędach Pracy na terenie województwa podkarpackiego w wieku do 25 lat i powyżej 50 roku życia oraz osób niepełnosprawnych.

W ramach projektu możliwe jest otrzymanie bezzwrotnej dotacji inwestycyjnej do 40 000 zł oraz półrocznego wsparcia pomostowego w wysokości 1 300 zł miesięcznie. Ponadto przewidziana są bezpłatne szkolenia i doradztwo związane z rozpoczęciem i prowadzeniem działalności gospodarczej.
 

Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą w terminie od 25.02.2013 r. do 14.03.2013 r.
 

Dokumenty Rekrutacyjne można złożyć osobiście w Biurze Projektu w Tarnobrzegu lub w Punktach Rekrutacyjnych w Rzeszowie, Krośnie i Przemyślu.


Więcej informacji na stronie: Tarnobrzeskiej Agnecji Rozowju Przedsiębiorczości

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl