-1.2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie Kolędowe

Dnia 31 stycznia 2013 r. w SP 11 w Przemyślu w ramach akcji Dzieci Dzieciom zostało zorganizowane ,,Spotkanie Kolędowe”. Celem imprezy było kultywowanie ludowych tradycji wspólnego kolędowanie, integracja dzieci z różnych szkół oraz prezentacja pracy nauczycieli świetlic szkolnych. W spotkaniu uczestniczyły dzieci ze świetlic przy SP 4, SP 14, SP 15, SP 17, SP 11 oraz dzieci ze SOSW NR 1 – gości honorowych. Uczniowie podczas krótkich występów prezentowali poznane w swoich świetlicach kolędy, przybliżali twórczość poetów. Bardzo ciekawy był występ uczniów z SP 17, którzy zaprezentowali kolędy i życzenia w języku ukraińskim. Nauczyciele w ramach akcji ,,Cała Polska Czyta Dzieciom” odczytali z podziałem na role bajkę Bruno Ferrero pt.: ,,Dlaczego przy żłobie był wół i osioł”. Na zakończenie spotkania wszystkie grupy zaśpiewały razem kilka kolęd i pastorałek.

Spotkanie przygotowały: Małgorzata Banicka – pomysłodawca i główny organizator spotkania i Ewa Fida z SP 11, Marta Oleszek z SP 4, Ewa Karpierz z SP 14, Małgorzata Sałamacha z SP 15, Eugenia Fesnak i Natalia Rybka z SP 17.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl