-3.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PROGRAM "STOP DLA ALKOHOLU I NARKOTYKÓW W SZKOŁACH I ŚRODOWISKACH MŁODZIEŻY"

Ogólnopolski Program Obywatelski STOP DLA ALKOHOLU I NARKOTYKÓW W SZKOŁACH I ŚRODOWISKACH MŁODZIEŻY realizowany będzie poprzez partnerską współpracę organizacji obywatelskich z samorządami, stowarzyszeniami, szkołami i uczelniami wyższymi oraz redakcjami prasy, radia i telewizji, przy patronacie osób publicznych o wysokim autorytecie społecznym.

Program zostanie opracowany szczegółowo w formie katalogu i terminarza poszczególnych zadań na podstawie propozycji wniesionych przez uczestników programu, w terminie do 31 marca 2013 r. i przedstawiony organizacjom obywatelskim, samorządom oraz patronom.

Polecamy Państwa uwadze realizowany w ramach programu kurs pn. Skuteczna profilaktyka uzależnień narkotykowych i alkoholowych.

LINK DO STRONY KURSU

Dokładne informacje o programie dostępne są na stronie internetowej www.uniaeuropejska.net.pl
 

Dane kontaktowe:

Fundacja Państwo Obywatelskie - organizacja pożytku publicznego

Al. Jerozolimskie 151 lok. 2222, 02-326 Warszawa

tel./fax: 22 833-38-90; 22 833-39-90


e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. In

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl