10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

III kadencja Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
Przedstawiciele Organizacji Pozarządowych z terenu Podkarpacia

 
w imieniu Podkarpackiej Rady Organizacji Pozarządowych serdecznie zapraszam Państwa do odwiedzenia strony Rady, która 30 stycznia br. rozpoczęła III Kadencję swojej działalności. Adres strony internetowej PROP to:
 
www.prop.rzeszow.pl
 
Mam nadzieję, że strona stanie się dla Państwa źródłem ciekawych informacji o tym co dzieje się w środowisku organizacji pozarządowych na Podkarpaciu. Szczególnie polecam informacje dotyczące Aktualnych Naborów Wniosków i Ofert, w których zamieszczane będą informacje nt. aktualnie ogłaszanych naborów. Deklarujemy, że raz na dwa tygodnie informacja o aktualnych naborach będzie aktualizowana.
Dla osób opracowujących projekty w zakładce Raporty i Opracowania znajdziecie Państwo dane o III sektorze na Podkarpaciu.
W zakładce Powiaty, (ze względu aktualnie postępujący proces tworzenia Rad Powiatowych jest w opracowaniu) w niedalekiej przyszłości znajdziecie Państwo informacje nt. Rady działającej we własnym powiecie.
 
Szczególnie serdecznie zapraszam Państwa do udziału w IV Edycji Konkursów PROP na Wolontariusza i Inicjatywę Obywatelską Podkarpacia. Dzięki wsparciu finansowemu Swiss Contribution laureaci Konkursów otrzymają atrakcyjne nagrody. Szczegóły Konkursów znajdziecie Państwo na stronie internetowej (formularze zgłoszeniowe w załączeniu).
 
W imieniu PROP jeszcze raz serdecznie zapraszam do odwiedzania strony.
 
Grzegorz Nowakowski
Przewodniczący PROP

 

DOTFormularz Inicjatywa (692,00KB)

DOTFormularz Wolontariusz (692,00KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 19-02-2013 11:15
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 16-08-2013 15:10