1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Gimnazjum nr 3 w finale konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży!

W dniach od 1 do 5 lutego w Berlinie odbyło się seminarium podsumowujące Polsko-Niemiecką Nagrodę Młodzieży "Spotkajmy się pojutrze". W spotkaniu wzięli udział organizatorzy projektów zakwalifikowanych do finału. W ramach spotkania odbyły się warsztaty poświęcone zrównoważonemu rozwojowi oraz "Targi możliwości", podczas których zaprezentowane zostały cele projektów, ich przebieg oraz powstałe podczas ich realizacji produkty: albumy, plakaty, prezentacje itp. Został zaprezentowany m. in. projekt "Energia atomowa – wszystko pod kontrolą?" zrealizowany przez uczniów Gimnazjum nr 3 we wrześniu wspólnie z ośrodkiem Spohns Haus w Gersheim w Niemczech oraz Szkołą nr 2 w Drohobyczu. W spotkaniu uczestniczyli opiekunowie projektu: Jerzy Węgrzynowski z Spohns Haus, Oksana Dyakiv z Drohobycza i Hanna Kopciewicz z przemyskiego gimnazjum.

Równocześnie z seminarium odbył się w Werftpfuhl pod Berlinem Polsko-Niemiecki Szczyt Młodzieży dla Zrównoważonego Rozwoju "Projektanci przyszłości". Wzięli w nim udział przedstawiciele młodzieży uczestniczącej w projektach zakwalifikowanych do finału. Uczniowie wzięli udział w różnego rodzaju warsztatach na temat zrównoważonego rozwoju oraz zwiedzili Berlin. Z Gimnazjum nr 3 w imprezie uczestniczyły: Anita Igras i Magdalena Poczesna z klasy z rozszerzonym programem nauki języka niemieckiego.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl