5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy - Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do udziału w tegorocznych obchodach „Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego”. Z tej okazji w Przemyślu w dniu 21 lutego br. o godz. 17.00 w Pałacu Lubomirskich na Bakończycach na uczestników czekać będą takie atrakcje, jak zwiedzanie pałacu, gra terenowa z upominkami oraz pokazy degustacje i okolicznościowe wystawy – ta część imprezy jest bezpłatna.
Dla miłośników muzyki operetkowej o godz. 20.00 zaplanowano koncert pod tytułem: „Lekko, zwiewnie …” – bilety w cenie 25 zł do nabycia w Centrum Kulturalnym, Informacji Turystycznej oraz godzinę przed koncertem.  
Organizatorem wydarzenia jest Koło Przewodników Turystycznych PTTK w Przemyślu. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Przemyśla oraz Starosta Przemyski.  Szczegółowy program imprezy na plakatach.
 

JPGZapraszamy - Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl