8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wieczorne rozmowy o sztuce

Grażyna Niezgoda we współpracy z Przemyskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku zapraszają na piętnaste Wieczorne rozmowy o sztuce "Czas arcydzieł. Sztuka włoskiego renesansu". Zapraszamy do Galerii Sztuki Współczesnej w Przemyślu we wtorek 19 lutego o godz. 17.00.

 

Grażyna Niezgoda / fotografka, antykwariuszka, galerzystka, krytyczka sztuki, biegła sądowa z zakresu sztuki i antyków. Zorganizowała około 20 wystaw indywidualnych fotografii, w 2007 roku odbyła się wystawa „Twarze między wierszami, książki ilustrowane fotografiami Grażyny Niezgody".  W roku 2010 wraz z Kazimierzem Wiśniakiem opublikowała album "Narodziny obrazu". Jej prace prezentowano m. in w albumach "Sztuka fotografii, " Fotografowie",  "Mistrzowie polskiego pejzażu".

Wieczorne rozmowy o sztuce / projekt cyklicznych spotkań krytyków, historyków sztuki i artystów z publicznością. Celem jest otwarta dyskusja o wybranych aspektach sztuki, analiza pojedynczego dzieła, twórczości artystów, przesłania, konstrukcji, materii czy warsztatu, promocja wydawnictw i wydarzeń artystycznych.

JPGNULL (263,66KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 12-02-2013 15:36
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 09-07-2013 23:42