8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Super Kolos dla Kapitana

18 lutego br. o godz. 11.45 w Sali Narad Urzędu Miejskiego w Przemyślu odbędzie się uroczystość wręczenia nagrody Super Kolosa Kapitanowi Henrykowi Jaskule.

Kolosy to nagrody podróżniczo - eksploracyjne, przyznawane od 2000 roku, specjalną nagrodą za całokształt osiągnięć jest  Super Kolos.

Na uroczystości będzie obecny Janusz Janowski - członek kapituły nagrody, jej pomysłodawca i organizator Spotkań Podróżników, Żeglarzy i Alpinistów. W programie spotkania przewidziano także mini koncert na cześć kapitana, prezentację zdjęć dotyczących rejsu i przywitania kapitana w Gdyni i Przemyślu. Organizatorzy: Przewodniczący Rady Miejskiej Jan Bartmiński, Prezydent Miasta Robert Choma oraz wspomniany Janusz Janowski.

Zapraszamy także na wystawę w Muzeum Historii Miasta Przemyśla oraz koncert zespołu "Port Przemyśl" (Piwnica artystyczna pod Niedźwiadkiem, godz. 17.00)

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl