8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wokół Słońca - czyli Dobre klimaty dla inwestycji w OZE.

7 lutego br. o godz. 11, w sali restauracyjnej Dworca Kolejowego PKP w Przemyślu, odbyła się konferencja „Dobre klimaty dla inwestycji w OZE”, poświęcona zagadnieniom dotyczącym pozyskiwania energii ze źródeł odnawialnych. Konferencję poprowadził Pan Tomasz Zubilewicz, znany prezenter prognozy pogody. Program konferencji dotyczył m. in. energooszczędnych systemów grzewczych i praktycznych rozwiązań dla gmin, dofinansowań z NFOŚiGW - dla budynków pasywnych i energooszczędnych, jak i modelowych przykładów budynku napędzanego słońcem.

Organizatorzy drugiej edycji konferencji to : "Wokół Słońca" Sp. z o.o. oraz FPU Kolektor. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Przemyśla.

JPGProwadzący konferencję Tomasz Zubilewicz i jeden z prelegentów

JPGKonferencję w imieniu Prezydenta Miasta otworzył jego Zastępca Wojciech Błachowicz

JPGOferta firm biorących udział w konferencji

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl