10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spektakl - Białe rękawiczki

Spektakl "Białe rękawiczki"
Autor: Ryszard Stecura
gatunek: komedia
obsada: Lidia Gaworska, Rafał Paśko
reż. Rafał Paśko

22.02.2013 - piątek - godzina 19.00
Sala widowiskowo - baletowa PCKiN "Zamek" w Przemyślu
ul. Konarskiego 5
bilety 15zł i 10zł (ulgowe do nabycia na godzinę przed spektaklem)
współorganizator: Przemyskie Centrum Kultury i Nauki "Zamek" w Przemyślu.

Opis sztuki: Kobieta i mężczyzna przez przypadek spotykają się na dachu. Okazuje się, że oboje chcą dokonać "skoku". Mężczyzna być może mówi prawdę, że od wielu lat lat przygotowuje się do samobójstwa. Stojąc przed kobietą, która w afekcie chce skończyć ze sobą, bo ukochany rzucił ją dla innej, mężczyzna pragnie jej pomóc: razem planują skok z dachu. Bo razem jest raźniej. Niepewność, czy mamy do czynienia z rutynowymi graczami, czy przeintelektualizowanymi świrami, błyskotliwe dialogi oraz humor sytuacyjny to niewątpliwie zaleta tej sztuki.


Ryszard Stecura - jest reżyserem filmowym, dziennikarzem, poetą. Ukończył kulturoznawstwo oraz reżyserię filmową na Uniwersytecie Śląskim. Jego film "O palec" pokazywany był na wielu festiwalach - m.in. Mediaschool i Camerimage w Łodzi oraz na festiwalu w Kazimierzu nad Wisłą.
 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl