5.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbyło się czwarte posiedzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

W dniu 31 stycznia 2013 r. w Urzędzie Miejskim  w Przemyślu odbyło się czwarte posiedzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego.
Uczestnicy spotkania dyskutowali nad różnymi formami działań promocyjnych związanych z przekazywaniem 1% podatku dochodowego dla organizacji pożytku publicznego, zapoznali się ze stan prac w związku z rozpoczynającym się badaniem ankietowym nt. jakości współpracy władz miasta Przemyśla z organizacjami pozarządowymi w roku 2012 oraz wymienili poglądy nt. przebiegu, planowanego w roku 2013, III Przemyskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych. 

Kolejne posiedzenie zaplanowano na maj br.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl