12 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Druga edycja Konferencji "Dobre Klimaty dla inwestycji w OZE"

7 lutego br. (godz. 11.00) w sali restauracyjnej przemyskiego Dworca Kolejowego odbędzie się kolejna w naszym mieście konferencja "Dobre Klimaty dla inwestycji w OZE". Organizatorzy: "Wokół Słońca" Sp. z o.o. oraz SPU Kolektor, w ramach referatów poświęconych inwestycjom w odnawialne źródła energii, proponują tym razem tematykę dotyczącą m.in. budownictwa energooszczędnego i ekologicznego, systemów fotowoltaicznych, energooszczędnych systemów grzewczych oraz geotermii. Jak w przypadku poprzedniej konferencji, całość poprowadzi znany prezenter pogody, Tomasz Zubilewicz.

W wydarzeniu wezmą udział samorządowcy jednostek budżetowych oraz producenci urządzeń i instalacji wykorzystujących OZE. Konferencję swoim patronatem objął Prezydent Miasta Przemyśla.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl