2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OFERTA Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

Szanowni Państwo

Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie Oddział Zamiejscowy w Przemyślu zaprasza do korzystania z bezpłatnych, wyspecjalizowanych usług Centrum Informacji i Planowania Kariery zawodowej w zakresie poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej.

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oferuje pomoc w zakresie rozwiązywania sytuacji trudnych i problemowych związanych z efektywnym funkcjonowaniem na rynku pracy, poszukiwaniem zatrudnienia dla osób bezrobotnych, poszukujących pracy znajdujących się na różnych etapach rozwoju zawodowego oraz ludzi młodych podejmujących ważne decyzje zawodowe.

Dodatkowo można skorzystać z porad i konsultacji indywidualnych z doradcą zawodowym i psychologiem, a także :
- testy określające preferencje i predyspozycje zawodowe oraz potencjał osobowościowy,
- grupowe porady,
- warsztaty tematyczne oraz spotkania informacyjne w zależności od zainteresowania.

Zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą

PDFNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl