2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej "Łukasiński"

"Łukasiński" - to nazwa nowego Stowarzyszenia Kultury Fizycznej, które powstało na terenie naszego miasta, jako oddolna inicjatywa mieszkańców, przy wsparciu Zarządu Osiedla Nr 12 "Waleriana Łukasińskiego".
Głównym celem działalności Stowarzyszenia jest organizacja pozalekcyjnego czasu młodzieży z wykorzystaniem miejskiej, bogatej i nowoczesnej bazy sportowej, która w ostatnim czasie powstała na terenie w/w Osiedla.
Pierwszym prezesem Stowarzyszenia został wybrany mgr Rafał Tarnawski, nauczyciel wychowania fizycznego w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu.

Krystyna Makara
 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl