1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koncert Zespołu Faktura z cyklu „Niedźwiadkowa Scena Młodych”

Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK serdecznie zaprasza w dniu 23 stycznia br. o godz. 18.00 do klubu „Niedźwiadek” na koncert Zespołu Faktura z cyklu „Niedźwiadkowa Scena Młodych”.

Zespół „Faktura” powstał w marcu bieżącego roku na potrzeby projektu muzycznego „Muzyka ponad podziałami”. Grupa została złożona z osób o różnym stopniu zaawansowania muzycznego oraz z rożnych gatunków muzycznych(rock, reggae, ska, muzyka klasyczna). W początkowym założeniu zespół miał zakończyć działalność w momencie zakończenia projektu. Okazało się jednak, że ekipa bardzo szybko zgrała się ze sobą nie tylko pod względem muzycznym, ale również przyjacielskim. Członkowie zespołu jednogłośnie postanowili, że chcą działać dalej. Zespół „Faktura” pierwszy raz zagrał publicznie na dużej scenie w czerwcu 2012 roku podczas Dni Lubaczowa. Od tego czasu wystąpił na wielu koncertach min. na małej scenie podczas „Rock Festivalu” w Cieszanowie. Muzycy z zespołu „Faktura” byli pomysłodawcami oraz współorganizatorami koncertu Charytatywnego pod hasłem „Muzyka ponad podziałami”, którego gościem głównym była Ewelina Flinta z zespołem. Obecnie utwory zespołu „Faktura” można znaleźć na płycie „Music above divisions”, oraz na Youtube. Zespół dąży do wydania własnej płyty.

Wstęp wolny

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl