1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Promocje na stoku narciarskim!

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji chcąc zachęcić narciarzy do korzystania ze stoku narciarskiego także w godzinach dopołudniowych wprowadza na okres 10-31 stycznia br. promocję cenową na bilety czasowe. Promocja polega na obniżeniu ceny na bilet 2. godzinny i 4. godzinny o 10 zł do kwoty odpowiednio 20 zł i 40 zł. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00. O godz. 16.00 promocyjne karnety tracą ważność.

Nie jest to na pewno koniec promocji i kolejnych propozycji należy spodziewać się w lutym. POSiR przygotowuje się również do otwarcia dla narciarzy trasy nr 3 w najbliższych dniach.

 


Robert Kazimir
Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl