10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NGO sprawne jak mało kto. Projekt wsparcia sektora organizacji pozarządowych w województwie podkarpackim

Wychodząc naprzeciw potrzebom wsparcia merytorycznego organizacji pozarządowych Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego SA przystąpiła do realizacji projektu pn. „NGO sprawne jak mało kto. Projekt wsparcia sektora organizacji pozarządowych w województwie podkarpackim.”
W ramach projektu oferowane są bezpłatne szkolenia oraz doradztwo w czterech Centrach Informacji i Wspomagania zlokalizowanych w Rzeszowie, Przemyślu, Lesku i Jaśle. Co miesiąc w każdym z punktów odbywać się będą szkolenia związane z prowadzeniem oraz funkcjonowaniem organizacji, jak i z pozyskiwaniem dla niej funduszy.
Każdy z uczestników projektu ma możliwość skorzystania z pomocy specjalistów z zakresu prawa, księgowości, pozyskiwania funduszy oraz każdej dowolnej tematyki dotyczącej funkcjonowania NGO.
Chcąc dotrzeć do organizacji które miałyby problemy z dotarciem do centrów został uruchomiony mobilny punkt wsparcia „NGOBUS”, wyposażony w odpowiedni sprzęt, materiały szkoleniowe i przede wszystkim naszych doradców.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty – ilość miejsc ograniczona!

 

Kontakt:

Małgorzata Sielska
Centrum Informacji i Wspomagania w Przemyślu
Wyb. Marszałka J. Piłsudskiego 4 (hotel Gromada)
tel. 16 676 11 09
biuroprzemysl@sprawnengo.pl
www.sprawnengo.pl


 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl