16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Jesienne fascynacje”

W dniu 28 listopada 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego w Przemyślu, odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny  „Jesienne fascynacje”. W tegorocznej  edycji konkursu  wzięło udział 6 przemyskich szkół: SP1, SP6, SP15, SP16, SP17 i SP4.

Reprezentanci szkół obejrzeli przedstawienie, przygotowane przez Panią Lucynę Nowak z klasę 2b i usłyszeli piosenki w wykonaniu uczennic z klasy 2c i 3a, przygotowanych przez Panie Dorotę Mykitę i Annę Czerską. W  temat „Jesiennej szarugi” wprowadziły zagadki uczniów klasy 2b oraz  prezentacja multimedialna, przygotowana przez Panią Beatę Juchę.  Praca techniką collage przebiegała w dwuosobowych grupach. Komisja doceniła prace wszystkich uczestników i wyróżniła pracę uczennic: Michaliny Lizoń i Kingi Kulczyckiej z Zespołu Szkół  z Oddziałami Integracyjnymi nr 16 w Przemyślu.

Wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji otrzymali gratulacje z rąk dyrektora szkoły Pani Doroty Kotuły oraz nagrody, ufundowane przez WSiP oraz organizatorów konkursu.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl