8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

O Ziemi Przemyskiej w TVP Rzeszów

 

W czwartek (20 grudnia) o godz. 18.00 Telewizja Rzeszów wyemituje kolejny film red. Jana Miszczaka pt. „Ziemia Przemyska”.
W filmie, który ukazuje Ziemię Przemyską jako pierwszy powiat na wschodniej granicy UE, pokazano nie tylko wspaniałą przyrodę, ale także unikatowe zabytki, w tym Kalwarię Pacławską, Twierdzę Przemyśl i zamek w Krasiczynie, a także Arboretum w Bolestraszycach. W tej filmowej opowieści o miejscach nie do końca jeszcze odkrytych współczesność przeplata się z bogatą historią, ubarwioną licznymi legendami. Na uwagę zasługują m. in. ciekawe zdjęcia „z lotu ptaka”, zrobione przy użyciu bezzałogowego śmigłowca, na których pokazywane obiekty nabierają jakby innego wymiaru.
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl