1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na Wielką Paradę Aniołów

6 stycznia 2013 r. ulicami naszego Miasta przejdzie barwny korowód Orszak Anielski pod przewodnictwem Trzech Króli. Jeśli bliska jest Wam idea radosnych ulicznych Jasełek w naszym mieście, a nie jesteście pewni czy Wasi znajomi wiedzą już o tym wydarzeniu - poinformujcie ich o tym!
Podczas imprezy nastąpi rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. "Anioły" połączone z wręczeniem nagród, odbędzie się także konkurs na najciekawsze przebranie anielskie dla osób nie biorących udziału w konkursie plastycznym a całość zakończy się koncertem kolęd i wspólnym kolędowaniem. Zachęcamy do przebrania się za Anioły, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.

Serdecznie zapraszamy wszystkie Anioły z okolicy (nie tylko te grzeczne, ale przede wszystkim te zwariowane, zadziorne i chętne do zabawy) w niedzielę 6 stycznia o godz. 15.30 parking przed Muzeum historii Miasta Przemyśla Rynek 9!!

Dołącz do nas na Facebooku - Wielka Parada Aniołów

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl