-3.7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Halowy Miedzynarodowy Miting Lekkoatletyczny z udziałem zawodników UKS "TEMPO 5"

W dniach 7 – 8 grudnia w Iwano-Frankowsku odbył się Halowy Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny z udziałem zawodników z klubów wschodniej Ukrainy oraz Mołdawii i Polski, którą reprezentowało dziesięciu zawodników  przemyskiego UKS „Tempo 5”.

W mocno obsadzonych zawodach najlepiej zaprezentowała się Weronika Wyka, która zwyciężyła w biegu  na 400m, a w biegu na 200m zajęła  piąte  miejsce. Na czwartych miejscach uplasowali się: Zegarlicki Tomasz w biegu na 1500m, Jabłońska  Izabella  w biegu  na  200m, Gwiazda Alicja w chodzie na 3 km i sztafeta mieszana 4 x 300m w składzie: Kida Jakub, Strzelec Justyna, Kukurski  Piotr, Wyka  Weronika. Opiekunem grupy była Maria Sugier, a kierownikiem Bogusław Jabłoński. Wyjazd współfinansowany był przez Gminę Miejską Przemyśl.

Źródło: Krzysztof Sugier - UKS "TEMPO 5"


 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl