2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki zbiórki publicznej

W dniach 23 i 24 listopada br. w 4 marketach na terenie Przemyśla przeprowadzono zbiórkę artykułów żywnościowych i  artykułów chemii gospodarczej dla polskich rodzin z Kresów Wschodnich znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej oraz artykułów chemii gospodarczej i środków czystości dla polskich szkół w Mościskach i Strzelczyskach.
Organizatorem zbiórki było Stowarzyszenie Przyjaciół Mościsk i Kresów Wschodnich w Przemyślu, ul. Grodzka 6.

Łącznie zebrano artykuły o wartości  3 131,42 zł.      
 
Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Mościsk i Kresów Wschodnich w Przemyślu składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom za hojność i  dobre serce, kierownictwu wymienionych wyżej marketów za umożliwienie przeprowadzenia zbiórki a pracownikom za życzliwość.    

Prezes Zarządu - Tadeusz Król


Szczegółowe informacje w załączeniu.

DOTWyniki zbiórki publicznej

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl