3.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę

 

Wzorem lat ubiegłych Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza mieszkańców Miasta do udziału w akcji charytatywnej pod hasłem „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Dwadzieścia lat temu dziennikarka Polskiego Radia Lublin zainicjowała publiczną zbiórkę, która bardzo szybko zyskała wsparcie w wielu miejscach na terenie województw Polski wschodniej. Od wielu lat aktywnie włącza się w nią również nasze Miasto. Akcję prowadzą wspólnie przemyska placówka Domów dla Dzieci Towarzystwa Nasz Dom „Nasza Chata” oraz Miejski Ośrodek Pomoc Społecznej w Przemyślu.
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich w dniach 15-16 grudnia do Galerii „SANOWA” przy ul. W. Brudzewskiego  gdzie będzie prowadzona zbiórka darów. Dla wszystkich w sobotę w godz. 14.30 – 16.30 odbędzie się koncert kolęd i pastorałek prowadzony przez Przemyskie Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka Szwejka. 
 
Szczegóły dotyczące akcji również na oficjalnej stronie: www.pdpz.pl
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl