-3.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piknik Edukacyjny Młody Nobel III

24 listopada 2012 roku w ramach PIKNIKU EDUKACYJNEGO MŁODY NOBEL III- ogólnopolskiego programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki”  realizowanego przez Fundację Rozwoju Wolontariatu oraz Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, studenci wolontariusze z uczelni rzeszowskich oraz zaproszeni uczniowie ze szkół podstawowych z Kosienic, Nehrybki, Olszan, Krasiczyna, Grochwiec, Nizin oraz  SP 4,6,15,16 z Przemyśla, zawitali do Szkoły Podstawowej nr 11 im. Henryka Jordana w Przemyślu.

Podczas pikniku szkoła na kilka godzin zamieniła się w mobilne centrum nauki, w którym uczniowie zgłębiali tajemnice zjawisk fizycznych, przeprowadzali eksperymenty i doświadczenia oraz czynnie uczestniczyli w zajęciach pierwszej pomocy. Sale lekcyjne zamieniły się w tematyczne pracownie chemii, fizyki, biologii, robotyki i ratownictwa medycznego.

Zgromadzeni uczniowie długo nie zapomną tego co zobaczyli, a zdobyte przez nich doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl