9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Goście , goście ….

Gimnazjum  nr 4 w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi , już po raz drugi,  jako jedyna placówka  gimnazjalna w  Przemyślu   gościła  studentki   jednej z największych i najprężniej działających organizacji studenckich AIESEC.

AIESEC umożliwia uczącej się młodzieży odkrywanie własnego potencjału, poznanie świata i przełamywanie barier kulturowych.  

Panie  Ana  Ramazashvili -  studentka z Gruzji i Maria Salomé Grisales Usuga z Kolumbii  na zajęciach, które były prowadzone w języku angielskim,  bardzo ciekawie  opowiadały o kulturze, geografii, historii Kolumbii i Gruzji, obyczajach tam panujących i codziennym życiu nastolatków.  

Przede wszystkim jednak, dały  uczniom szansę  na poznanie podstawowych wyrażeń hiszpańskich i gruzińskich, doskonalenie umiejętności posługiwania się językiem obcym oraz zachęciły  do podróżowania  i  poznawania świata.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl