13 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Ekonomia i finanse – Innowacyjny moduł dla przedmiotu Podstawy Przedsiębiorczości

TPH Spółka z o.o. – organ prowadzący dla Centrum Kształcenia Nauczycieli „Educo II” realizuje projekt pod nazwą „Ekonomia i finanse – innowacyjny moduł programowy dla przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości”,  który współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu przygotowano dla szkół kompleksowy, innowacyjny i bezpłatny produkt na który składają się: innowacyjny moduł programowy dla przedmiotu „Podstawy przedsiębiorczości” wraz z programem nauczania zgodnym z nową podstawą programowa oraz edukacyjną platformę szkoleniową dla nauczycieli wraz z symulacyjną grą internetowa dla uczniów.

Edukacyjna platforma dla nauczycieli wraz z wersją demonstracyjną gry jest dostępna pod adresem www.przedsiebiorczosc.info.pl natomiast wersja gry do wykorzystania przez uczniów znajduje się na stronie www.gramojafirma.pl

Szczegółowa informacja nt. internetowej platformy szkoleniowej oraz gry dla uczniów została załączona do powyższej informacji. W załączeniu znajduje się również prezentacja multimedialna produktu oraz informacja nt. możliwości wykorzystania produktu w procesie nauczania.

 

Koordynator Projektu

Andrzej Sajdak
Dyrektor
Centrum Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli TPH Sp. z o.o.
Kontakt: 22/828 87 51, e-mail: biuro@tpheduco.pl

PDFNULL

ZIPNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 27-11-2012 13:28
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 27-11-2012 13:49