8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

W środę 21 listopada br. w przemyskim Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się – kolejna w tym roku – uroczystość podczas, której wręczone zostały medale parom za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla życzenia w imieniu samorządu złożyła i dekoracji medalami dokonała Pani Henryka Kaszycka – Paniw Sekretarz Miasta. W imieniu Radnych Rady Miejskiej głos zabrał Pan Józef Leja Przewodniczący Komisji Rodziny, Polityki Społecznej i Zdrowia.
 
Na uroczystość przybyło trzy z pięciu par, które otrzymały medale nadawane przez Pana Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP na wniosek Prezydenta Przemyśla. W wydarzeniu tym udział wzięli również najbliżsi dostojnych jubilatów.
 
Nagrodzone pary to:
Państwo Marian i Józefa Krewko;
Państwo Kazimierz i Genowefa Kozak;
Państwo Marian i Salomea Gnus;
Państwo Bolesław i Krystyna Dudzik;
Państwo Jan i Stanisława Tur.
 
Raz jeszcze serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych tak pięknych okazji do świętowania. 
 

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

JPGWręczono medale za długoletnie pożycie małżeńskie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl