1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacje dla uczestników uroczystości otwarcia drogi obwodowej.

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, uroczyste oddanie drogi obwodowej Miasta Przemyśla odbędzie się w sobotę 10 listopada o godz. 10.00. Wydarzenie będzie miało miejsce na drodze obwodowej, w pobliżu wylotu ulicy Zadwórzańskiej.

Dojazd do miejsca uroczystości będzie możliwy od strony ulicy Zadwórzańskiej (rozpoczynającej się w pobliżu siedziby ZUS przy ul. Brodzińskiego), na niej również zlokalizowany będzie parking dla samochodów zaproszonych gości. Pozostałych uczestników uroczystości prosimy o zajmowanie miejsc wskazywanych przez organizatorów.

Wszystkich biorących udział w spotkaniu prosimy bardzo o stosowanie się do zaleceń kierujących ruchem funkcjonariuszy Policji i Straży Miejskiej.

Szkic sytuacyjny dojazdu i miejsca uroczystości.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl