9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rusza obwodnica. Zapraszamy na otwarcie!

Z prawdziwą przyjemnością chciałbym poinformować, że zakończyliśmy realizację najważniejszej i największej w ostatnich dziesięcioleciach inwestycji w Przemyślu: wschodniej drogi obwodowej naszego miasta. Stało się to faktem po dwóch latach budowy, dzięki staraniom samorządu i wielu życzliwych naszemu Miastu osób z kręgów parlamentarnych i rządowych. Przyszedł więc czas, aby ta inwestycja, wsparta funduszami z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej, została przekazana w ręce mieszkańców.

Serdecznie zapraszam Przemyślan na uroczystość oficjalnego oddania drogi obwodowej, którą zaplanowaliśmy w przeddzień najważniejszego święta narodowego Polaków – Święta Niepodległości. Mam nadzieję, że wspólnie weźmiemy udział w tym wydarzeniu w dniu 10 listopada, rozpoczynającym się o godzinie 10.00 przed mostem Brama Przemyska od strony Zasania przy zjeździe w ul. Zadwórzańską.

Program:

1. Przywitanie zaproszonych gości przez Prezydenta Miasta Przemyśla.
2. Wystąpienie Premiera Donalda Tuska, Parlamentarzystów i innych zaproszonych gości.
3. Wystąpienie przedstawiciela wykonawcy.
4. Przecięcie wstęgi.
5. Poświęcenie obiektu.
6. Rozpoczęcie imprez towarzyszących pod nazwą „Aktywnie dla Niepodległej” (motocykliści, rowerzyści, biegacze, nordic walking)

 

Prezydent Miasta 

Robert Choma

JPGNULL (263,54KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 05-11-2012 10:23
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:17