9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pasowanie na ucznia w SP 5

17.10.2012 r.  w SP nr 5 w Przemyślu odbyła się  uroczystość pasowania na ucznia. Pierwszoklasiści przybyli na tę uroczystość w odświętnych strojach i z przejęciem uczestniczyli w wydarzeniach. Wszystkim dzieciom towarzyszyli niemniej poruszeni rodzice, a nawet dziadkowie.
Pierwszaki, zaprezentowały krótki program artystyczny, a następnie złożyły ślubowanie. Do grona uczniów SP 5 przyjęła ich Pani Dyrektor Małgorzata Ziober. Wychowawczynie klas pierwszych - pani Brygida Oręczak i Renata Grochowicz, nie kryły dumy ze swoich podopiecznych.
Na koniec  milusińscy otrzymali pamiątkowe dyplomy. W uroczystości wzięli udział znamienici Goście - Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Elżbieta Tarnawska oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl