2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs "Unijne Perły Podkarpacia"

Zapraszamyt wszystkich realizujących projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich do wzięcia udziału w konkursie "Unijne Perły Podkarpacia".
Celem konkursu jest wyróżnienie ciekawych inicjatyw, które odpowiadają na potrzeby lokalnych społeczności i w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju regionu. Tytuł Unijnej Perły Podkarpacia zostanie przyznany w pięciu kategoriach. Kategoria "Perła wśród projektów społecznych" ma na celu nagrodzenie projektów realizowanych przez organizacje pozarządzowe.

Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 25 października 2012 r.
 
Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać w Głównym Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Rzeszowie pod numerem telefonu: 17 747 64 15 oraz na stronie www.pife.podkarpackie.pl.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl