2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Złote medale uczniów SOSW Nr 1 w Przemyślu podczas III Ogólnopolskiego Turnieju BOCCE Olimpiad Specjalnych

SOSW Nr 1 bezkonkurencyjne w bocce w Polsce

W dniach 20-23.09.2012r w Krakowie odbył się III Ogólnopolski Turniej BOCCE Olimpiad Specjalnych. W turnieju wzięło udział ponad 100 zawodników z 11 województw. Województwo podkarpackie reprezentowane było przez uczniów naszego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1: Kamilę Guziec i Tomasza Traupmana. Zawodnicy startowali w grach pojedynczych oraz w grach podwójnych (deblach).

Gra pojedyncza:
1. Kamila Guziec- złoto
2. Tomasz Traupman- złoto

Gra podwójna (debel)
Kamila Guziec i Tomasz Traupman –złoto

Nasze województwo reprezentował również były uczeń SOSW nr 1 – Paweł Jurga, który w grach singlowych wywalczył srebro ulegając jedynie koledze z Przemyśla Tomkowi Traupmanowi, natomiast w grach deblowych zdobył złoto w swojej kategorii wiekowej. Trenerem ekipy była Katarzyna Płocica. Delegatem technicznym turnieju był Tomasz Bandrowicz – trener bocce i zarazem nauczyciel SOSW nr 1 w Przemyślu.

Źródło: Tomasz Bandrowicz - SOSW Nr 1

 

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl