16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Światowy Dzień Zwierząt

4 października w Szkole Podstawowej nr 5 w Przemyślu odbyły się obchody Światowego Dnia Zwierząt. Uczniowie, pod opieką pani Haliny Huszczy, przygotowali program artystyczny. Były wiersze o naszych pupilach i piosenki o zwierzakach. Przygotowano wystawę tematyczną.

Uroczystość uświetnili znamienici goście. Pan dyrektor schroniska dla psów w Orzechowcach dziękował za karmę zebraną przez uczniów. Proboszcz parafii oo. Reformatów, poświęcił przyprowadzone zwierzęta. Funkcjonariusz Straży Miejskiej opowiedział o przepisach prawa związanych z czworonogami.

Po części oficjalnej uczniowie podziwiali zwierzęta zgromadzone na podwórku szkolnym. Były tam: psy, koty, chomiki, rybki, myszki…a nawet gołębie hodowlane. Wszystkie zwierzaki czuły się dobrze i nawet pies z kotem w szkole bardzo się lubili :)

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl