2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

X Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

 

W dniach 5-6 października br. już po raz dziesiąty odbędzie się Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla. Organizatorami tego wydarzenia jest Straż Miejska w Przemyślu oraz Prezydent Miasta Przemyśla. Turniej zostanie rozegrany w Hali Sportowej przy ul. Mickiewicza. 
 
W rozgrywkach potwierdziły udział następujące drużyny:
 
NOWY SĄCZ – STRAŻ MIEJSKA
WARSZAWA – STRAŻ MIEJSKA
SOSNOWIEC – STRAŻ MIEJSKA
CHEŁM- I BATALION ZMECHANIZOWANY J.W. 1030
ŻURAWICA – I BATALION CZOŁGÓW
PRZEMYŚL – BIESZCZADZKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
PRZEMYŚL – 5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH
PRZEMYŚL – IZBA CELNA
PRZEMYŚL – KOMENDA MIEJSKA PANSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ
PRZEMYŚL – STRAŻ MIEJSKA
 
Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Dwa najlepsze zespoły z grup grają o miejsca 1-4. Pozostałe zespoły 5-8, drużyny, które zajęły w grupie ostatnie miejsca grają o 9-10 miejsca.  W dniu 5.10.2012 r. rozgrywki w grupach w godz. 8:00-18:00. W dniu 6.10.2012 r. w godz. 9:00-14:00 mecze finałowe.
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl