1.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Odbył się Festiwal Partnerstwa we Lwowie

Robert Choma Prezydent Miasta Przemyśla oraz Jan Bartmiński Przewodniczący Rady Miejskiej wzięli udział w Festiwalu Partnerstwa we Lwowie. Pierwszego dnia odbyła się uroczysta kolacja z udziałem włodarzy i przedstawicieli miast Lwowa i obwodu lwowskiego.  Drugiego dnia w sobotę 15 września br. odbyło się tam oficjalne spotkanie polskich delegacji z Przewodniczącym Lwowskiej Państwowej Administracji Obwodowej, Przewodniczącym Lwowskiej Rady Obwodowej oraz Zastępcą Mera Lwowa. Podczas spotkania omówiono dotychczasową współpracę. Była to również okazja do wskazania innych dziedzin i płaszczyzn do współpracy i realizacji wspólnych projektów z uwzględnieniem nowej europejskiej perspektywy finansowej.

Delegacja Miasta Przemyśl wzięła udział w uroczystym otwarciu Festiwalu. Wydział Promocji Urzędu Miejskiego w Przemyślu wspólnie z Wydziałem Rozwoju Gospodarczego, Edukacji, Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Przemyślu przygotowały stoisko promujące Miasto i Ziemię Przemyską podczas kiermaszu. Na lwowskiej scenie wystąpiły: BIG-Band z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych oraz Pigs Like Pigeons.

Wydarzenie zorganizowali Konsul Generalny Rzeczypospolitej Polskiej oraz Samorząd Miasta i Ziemi Lwowskiej.

JPGOdbył się Festiwal Partnerstwa we Lwowie

JPGOdbył się Festiwal Partnerstwa we Lwowie

JPGOdbył się Festiwal Partnerstwa we Lwowie

JPGOdbył się Festiwal Partnerstwa we Lwowie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl