5.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wykonawca inwestycji przejął plac budowy na "przepławce"

6 września odbyło się oficjalne przekazanie placu budowy inwestycji pn. "Przebudowa jazu piętrzącego rzeki San na przepławkę dla ryb". W lipcu br. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. podpisało umowę na realizację tej inwestycji z wyłonionym w przetargu konsorcjum firm Budimex S.A. oraz Ferrovial Agroman S.A. 

Wartość umowy to 21 800 000 zł, a projekt finansowany jest z publicznych środków krajowych oraz Europejskiego Funduszu Rybackiego  - wartość dofinansowania wynosi 25 433 424 zł. Przewidywany termin zakończenia prac - listopad 2014r.

JPG"Przepławka" na Sanie

JPGPrzekazanie placu budowy

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl