6.9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsze zawody lekkoatletyczne na zmodernizowanym stadionie

Kolejny obiekt infrastruktury sportowej w naszym mieście został zmodernizowany - zakończyła się modernizacja stadionu lekkoatletycznego "Juvenia". W skład tej areny sportowej wchodzą: boisko do piłki nożnej, bieżnia okólna 400 m, sześciotorowa. Łuk bieżni typu koszowego, rów z wodą dla przeprowadzania biegów z przeszkodami, bieżnia prosta 100 m, ośmiotorowa. Umiejscowiona w długości prostej bieżni okólnej, skocznia do skoku wzwyż, skocznia do skoku o tyczce, skocznia do skoku w dal i trójskoku, rzutnia do pchnięcia kulą, rzutnia do rzutu dyskiem i młotem, rzutnia do rzutu oszczepem.

Stadion zostanie uroczyście otwarty w najbliższą sobotę 8 września o godzinie 14.00, a wszystkich kibiców lekkiej atletyki zapraszamy już pół godziny później na pierwsze zawody na "Juvenii". Program zawodów „Mityng Lekkoatletyczny Podkarpackiego Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki”  obejmuje:

- Mistrzostwa Województwa Dzieci Starszych

- Ligę Młodzików Województwa Podkarpackiego– III rzut

- Mityng kwalifikacyjny juniorów

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl