10.8 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Jeszcze możesz wspomóc akcję - "Tornister pełen uśmiechów".

Już w najbliższą sobotę 1 września br. na przemyskim Rynku odbędzie się finał akcji organizowanej wspólnie przez Caritas we współpracy z TVP 1 - "Tornister pełen uśmiechów". Zachęcamy wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć tę ważną inicjatywę do dokonywania wpłat na konto: BNP PARIBAS 18 1600 1332 1847 4932 3000 0001 z dopiskiem "Tornister". Akcję można wesprzeć również wysyłając smsa o treści "POMAGAM" pod numer 72052 (koszt 2, 46 zł).

W programie sobotniej imprezy występy zespołów z Przemyśla oraz znanych wykonawców, w tym Varius Manx jako gwiazdy wieczoru. Ponadto pokazy sprzętu, działania służb mundurowych, konkursy dla dzieci. Podczas akcji zgłoszone wcześniej dzieci otrzymają szkolne wyprawki. Imprezę będzie relacjonować program 1 Telewizji Polskiej. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Św. o 9.30 w kościele Franciszkanów.
 
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl