8.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

UWAGA! Zmiana zasad sprzedaży lokali mieszkalnych.


UWAGA !
Zmiana zasad sprzedaży lokali mieszkalnych

          Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że z dniem 25 lipca 2012 r. zmianie uległa wysokość bonifikat, udzielanych od ceny sprzedaży lokali mieszkalnych, zbywanych na rzecz najemców tych lokali.
          Najemcy, którzy złożą wniosek o wykup mieszkania do końca 2012 r. uzyskają bonifikatę w dotychczasowej wysokości, tj. 80% (o ile nie będą korzystali z rozłożenia na raty należności za lokal).
         Obecnie bonifikaty te wynoszą odpowiednio:

  • 80%, w przypadku zapłaty przez Nabywcę jednorazowo całej ceny za lokal, przy sprzedaży  pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach, jeżeli wniosek w sprawie sprzedaży zostanie złożony do końca 2012 r.

  • 70%, w przypadku zapłaty przez Nabywcę jednorazowo całej ceny za lokal, przy sprzedaży  pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach, jeżeli wniosek w sprawie sprzedaży zostanie złożony do końca 2013 r.

  • 60%, w przypadku zapłaty przez Nabywcę jednorazowo całej ceny za lokal, przy sprzedaży  pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach, jeżeli wniosek w sprawie sprzedaży zostanie złożony do końca 2014 r.

  • 50%, w przypadku zapłaty przez Nabywcę jednorazowo całej ceny za lokal, przy sprzedaży  pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach, jeżeli wniosek w sprawie sprzedaży zostanie złożony po 31 grudnia 2014 r.

  • 50%, przy ratalnej sprzedaży pojedynczych lokali mieszkalnych w budynkach wielolokalowych.

 

          Nie podlegają sprzedaży między innymi lokale mieszkalne:

Szczegółowe informacje w powyższej sprawie można uzyskać w Wydziale Mienia Komunalnego i Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 20, pokój nr 5, tel. 16 675 21 22.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl