2.5 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wnioski i przyznanie stypendium twórczego

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, iż wzorem lat ubiegłych można składać wnioski o przyznanie Stypendium Twórczego Miasta Przemyśla.

Zgodnie z regulaminem, w którym Uchwałą Nr 155/2012 Rady Miejskiej w Przemyślu  zostały wprowadzone niewielkie zmiany, Stypendium przyznawane jest osobom zajmującym się twórczością artystyczną na terenie miasta Przemyśla.

Szczegółowe informacje na temat Stypendium Twórczego oraz regulamin przyznawania można uzyskać na stronie www.przemysl.pl  oraz bezpośrednio w Wydziale Kultury (Rynek 1, pok. 32 tel. 16 678-31-70). Wnioski w zaklejonych kopertach z dopiskiem „Stypendium Twórcze” należy przesłać pocztą lub złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej  Urzędu Miejskiego w Przemyślu, Rynek 1 (parter) do 15 września br.     

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl