2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nominacja do lipcowej edycji Konkursu "Samorządowe Notowania Europejskie"

Miło nam poinformować, że nasz projekt pn. „Modernizacja Zamku Kazimierzowskiego wraz z rewitalizacją Parku Miejskiego w Przemyślu” został wybrany do głosowania w lipcowej edycji konkursu "Samorządowe Notowania Europejskie", organizowanego przez PAP.
Do 7 sierpnia 2012r. włącznie spośród 10 wytypowanych przedsięwzięć będzie wybierany najciekawszy sposób zagospodarowania funduszy unijnych. Aby zagłosować na nasz projekt zgłoszony do Konkursu, wystarczy kliknąć TUTAJ lub na stronie www.eurofundusze.pap.pl zajrzeć do rubryki „Notowania Europejskie - konkurs".

 

Nagrodą w konkursie jest 100% rabatu na członkostwo w Klubie Samorządowym PAP przez pół roku. Oznacza to m. in. możliwość prezentacji miasta oraz publikacji ofert inwestycyjnych w Serwisie Samorządowym PAP, który codziennie odwiedza ponad 16 tys. internautów.

Zachęcamy do głosowania i dziękujemy za każdy oddany głos.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl