21 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie "DOMOWNICY - mój dom, moja siła"

Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym "Domownicy - mój dom, moja siła"

 

Dom kojarzy się z rodziną, bliskością i bezpieczeństwem. W życiu osób chorych na nowotwory nabiera on szczególnego znaczenia - jest źródłem siły do walki z chorobą. Dlatego Polskie Towarzystwo Stomijne POL-ILKO zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Domownicy - mój dom, moja siła".

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia ilustrującego emocje, siłę i znaczenie, jakie ma dom w życiu osób chorych na nowotwory oraz ich bliskich.

20 wybranych przez jury prac fotograficznych zostanie zaprezentowanych podczas wystawy oraz wydanych w specjalnym albumie "Domownicy".

Prace można przesłać za pomocą poczty tradycyjnej na adres Biura Konkursowego z siedzibą przy ul. Wspólnej 63b lok.2, 00-687 Warszawa lub za pomocą poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.z dopiskiem "Domownicy - mój dom, moja siła".

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2012 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Polskiego Towarzystwa Stomijnego POL-ILKO (Regulamin) oraz w siedzibie Biura Konkursowego.

 

Opublikował:  | Data publikacji: 13-07-2012 13:51
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-07-2012 13:50