29.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Relacja z turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce chłopców rocznika 97-98

 

Komunikat końcowy Turnieju finałowego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
w koszykówce chłopców rocznik 1997 - 98

1. Termin: 04 – 08 lipiec 2012 r.
2. Miejsce: Solne Miasto ul. T. Kościuszki 15,  32-020 Wieliczka
3. Organizator:  Krakowski Okręgowy Związek Koszykówki os. Zgody 13 A, 31-950 Kraków

T e r m i n a r z

Grupa A                      Grupa B
wielkopolskie               mazowieckie
pomorskie                   kujawsko-pomorskie
małopolskie                 dolnośląskie
śląskie                        podkarpackie

04.07.2012 r.      
godz. 13.00  wielkopolskie - śląskie
godz. 15.15  mazowieckie  - podkarpackie
godz. 17.30  małopolskie - pomorskie
godz. 19.45  kujawsko-pomorskie - dolnośląskie

05.07.2012 r. 
godz. 13.00  pomorskie - wielkopolskie
godz. 15.15  dolnośląskie  - podkarpackie
godz. 17.30  śląskie - małopolski
godz. 19.45  mazowieckie  - kujawsko-pomorskie

06.07.2012 r.             
godz. 13.00  śląskie - pomorskie
godz. 15.15  dolnośląskie - mazowieckie
godz. 17.30  małopolskie - wielkopolskie
godz. 19.45  podkarpackie - kujawsko-pomorskie

 

Grupa A

 

04.07.2012 12:15 Wielkopolskie - Śląskie 82 : 56

04.07.2012 17:30 Małopolskie - Pomorskie 84 : 63

05.07.2012 13:00  Pomorskie - Wielkopolskie 56 : 60

05.07.2012 17:30 Małopolskie - Śląskie 85 : 73

06.07.2012 13:00 Śląskie - Pomorskie 59 : 71

06.07.2012 17:30 Małopolskie - Wielkopolskie 62 : 83

Grupa B

 

04.07.2012 15:15 Mazowieckie - Podkarpackie 75 : 57

04.07.2012 19:45 Kujawsko-Pomorskie - Dolnośląskie 80 : 57

05.07.2012 15:15  Dolnośląskie - Podkarpackie 69 : 60

05.07.2012 19:45  Mazowieckie - Kujawsko-Pomorskie 58 : 50

06.07.2012 15:15 Dolnośląskie - Mazowieckie 66 : 62

06.07.2012 19:45 Podkarpackie - Kujawsko-Pomorskie 64 : 62

 

o 5 miejsce

 

07.07.2012 12:00  Pomorskie - Podkarpackie 78 : 43

o 7 miejsce

 

07.07.2012 10:00  Śląskie - Kujawsko-Pomorskie 79 : 66

 

Półfinały

 

07.07.2012 15:00  Małopolskie - Dolnośląskie 46 : 57

07.07.2012 17:00 Mazowieckie - Wielkopolskie 73 : 78

o 1 miejsce

 

08.07.2012 12:15 Dolnośląskie - Wielkopolskie 54 : 76

 

o 3 miejsce

 

08.07.2012 10:00 Małopolskie - Mazowieckie 42 : 71

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. WIELKOPOLSKIE
2. DOLNOŚLĄSKIE
3. MAZOWIECKIE
4. MAŁOPOLSKIE
5. POMORSKIE
6. PODKARPACKIE
7. ŚLĄSKIE
8. KUJAWSKO-POMORSKIE

Statystyki zespołu – Kadra Podkarpacia:

 
 

rzuty z gry

za 2

za 3

za 1

zbiórki

 

nazwisko i imię

mecze

min

c/o

%

c/o

%

c/o

%

c/o

%

a

o

sum

as

f

s

p

b

pkt

eval

+/-

Kacper Majka

4

100:04

21/50

42.0

15/32

46.9

6/18

33.3

12/24

50.0

1

10

11

16

6

17

5

0

60

34

7

Mateusz Osikowicz

4

100:01

17/28

60.7

17/27

63.0

0 / 1

0.0

6 / 15

40.0

10

21

31

1

18

10

1

2

40

45

0

Bartłomiej Nycz

4

90:28

9 / 36

25.0

4 / 20

20.0

5/16

31.3

4 / 12

33.3

6

17

23

2

11

16

2

1

27

4

55

Wiktor Majka

4

75:21

9 / 18

50.0

8 / 16

50.0

1 / 2

50.0

0 / 0

0.0

4

3

7

2

15

4

3

0

19

18

5

Bartłomiej Reichert

4

78:43

7 / 20

35.0

7 / 18

38.9

0 / 2

0.0

2 / 4

50.0

5

19

24

2

11

6

11

1

16

33

15

Marcin Bandyga

4

83:07

7 / 21

33.3

7 / 21

33.3

0 / 0

0.0

0 / 3

0.0

7

12

19

2

13

5

5

7

14

25

57

Szymon Czopor

2

38:57

3 / 7

42.9

1 / 4

25.0

2 / 3

66.7

5 / 10

50.0

3

5

8

1

4

7

0

0

13

6

33

Grzegorz Szmuc

1

22:04

4 / 9

44.4

3 / 8

37.5

1 / 1

100.0

1 / 2

50.0

2

1

3

2

0

1

0

0

10

8

0

Marcin Siwak

3

29:37

4 / 15

26.7

3 / 11

27.3

1 / 4

25.0

0 / 2

0.0

0

2

2

2

5

4

0

0

9

-4

35

Wiktor Rycerz

4

56:50

3 / 6

50.0

3 / 6

50.0

0 / 0

0.0

3 / 8

37.5

0

3

3

4

11

12

8

1

9

5

58

Kamil

 Cieśla

3

34:42

2 / 2

100.0

2 / 2

100.0

0 / 0

0.0

0 / 0

0.0

2

0

2

0

3

3

1

0

4

4

50

Emilian Skoczylas

4

62:23

1 / 6

16.7

1 / 6

16.7

0 / 0

0.0

0 / 0

0.0

0

5

5

1

3

4

0

1

2

0

8

Hubert Mazur

4

53:08

0 / 13

0.0

0 / 10

0.0

0 / 3

0.0

1 / 4

25.0

2

4

6

4

6

4

0

0

1

-9

24

 

Top 10 – Punkty:

 

zawodnik

drużyna

punkty

mecze

1

Adam Kulasiak

Małopolskie

16

5

2

Kacper Majka

Podkarpackie

15

4

3

Jan Rerak

Małopolskie

14.8

4

4

Wiktor Sewioł

Pomorskie

14

4

5

Artur Grocki

Śląskie

13.8

4

6

Wojciech Łojewski

Śląskie

13.8

4

7

Michał Kapa

Dolnośląskie

13

5

8

Bartosz Matusiak

Kujawsko-Pomorskie

12.8

4

9

Radosław Senski

Kujawsko-Pomorskie

12.3

4

10

Jakub Heleniak

Pomorskie

12.3

4

Top 10 – Zbiórki:

 

zawodnik

drużyna

zbiórki

mecze

1

Wiktor Sewioł

Pomorskie

10

4

2

Michał Wiśniewski

Kujawsko-Pomorskie

8

1

3

Jakub Libera

Wielkopolskie

7.8

5

4

Mateusz Osikowicz

Podkarpackie

7.8

4

5

Jakub Młyński

Pomorskie

7.3

4

6

Wiktor Cieślakiewicz

Kujawsko-Pomorskie

7

3

7

Artur Grocki

Śląskie

7

4

8

Damian Szczepanik

Kujawsko-Pomorskie

6.8

4

9

Maciej Krzymiński

Dolnośląskie

6.6

5

10

Kamil Jędras

Kujawsko-Pomorskie

6.3

4

 

Top 10 – Asysty

 

zawodnik

drużyna

asysty

mecze

1

Marcel Ponitka

Wielkopolskie

5.5

2

2

Kacper Majka

Podkarpackie

4

4

3

Michał Kierlewicz

Mazowieckie

2.6

5

4

Szymon Ryżek

Wielkopolskie

2.2

5

5

Grzegorz Szmuc

Podkarpackie

2

1

6

Paweł Leszczyński

Pomorskie

2

3

7

Paweł Dąbkowski

Kujawsko-Pomorskie

2

3

8

Adam Kulasiak

Małopolskie

1.8

5

9

Michał Skrzypek

Wielkopolskie

1.6

5

10

Mateusz Chojnacki

Wielkopolskie

1.5

4

 


Źródło: Krzysztof Młot

PDFNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL