2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs - Barwy Podkarpacia

Fundacja Podkarpacka Akademia Rozwoju serdecznie zaprasza do udziału w konkursie malarskim pod hasłem Barwy Podkarpacia. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży uczących się w szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich oraz na uczelniach wyższych województwa podkarpackiego.

Celem projektu jest przedstawienie regionu Podkarpacia jako malowniczego zakątka pełnego wspaniałych krajobrazów, architektury, nieskazitelnej przyrody widzianych oczami młodych artystów, a także popularyzowanie wiedzy o nim, jego historii i tradycji. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych prac malarskich wybranych zostanie dwanaście prac, których barwne reprodukcje Fundacja Podkarpacka Akademia Rozwoju wyda w formie kalendarza ściennego na 2013 rok, pocztówek okolicznościowych pod hasłem Pocztówka z Podkarpacia oraz zakładek do książek.

Prace należy przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 17 sierpnia br. (decyduje data stempla pocztowego).


Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie www.fpar.pl

 

 

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl