-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Oldboje Czuwaju u Prezydenta Miasta

Drużyna piłkarzy ręcznych Oldboys Czuwaj spotkała się 20 czerwca br. z  Prezydentem Miasta Przemyśla Robertem Chomą. Okazją do tego sympatycznej wizyty w Magistracie było niedawno wywalczony przez przemyskich piłkarzy ręcznych złoty medal I Mistrzostw Polski OLDBOYS rozegranych  w ramach XV Memoriału Alfreda Kałuzińskiego. Nasi zawodnicy zdobyli tytuł Mistrzów Polski w kategorii +45 i zgarnęli nagrody indywidualne: najlepszego zawodnika zawodów (Kazimierz Wiśniowski), najlepszy bramkarz Mistrzostw Polski (Antoni Kulik), król strzelców Mistrzostw Polski (Marek Kalinowski).

Mistrzostwo zdobyła drużyna w składzie:

Bramkarze: Antoni Kulik, Janusz Śliwiński,

Zawodnicy w polu: Andrzej Batko, Marek Cichońsk, Zdzisław Dzimira, Artur Dudek, Marek Horwath, Marek Kalinowski, Dariusz Tyter, Janusz Tkaczyk, Wiesław Wanat, Jan Wojciechowski, Kazimierz Wiśniowski.

Zawodnicy wręczyli Prezydentowi medal Mistrzostw oraz pamiątkową koszulkę zespołu, opowiadali o emocjach, jakie towarzyszyły im w turnieju i o ogromnej satysfakcji, jaką przyniosło zdobycie tytułu. Przyłączamy się do gratulacji i życzymy kolejnych sukcesów!

JPGDrużyna Oldboys Czuwaj u Prezydenta

JPGDrużyna Oldboys Czuwaj u Prezydenta

JPGDrużyna Oldboys Czuwaj u Prezydenta

JPGDrużyna Oldboys Czuwaj u Prezydenta

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl