1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs - Najlepszy produkt turystyczny - Certyfikat POT

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na "Najlepszy Produkt Turystyczny” - Certyfikat POT.

Czekamy na atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów produkty turystyczne!

Najlepsze inicjatywy mają szansę otrzymania Certyfikatu POT - prestiżowego wyróżnienia w obszarze turystyki i nagrody, którą jest kampania promocyjna produktu prowadzona na rynku polskim i zagranicznym przez Polską Organizację Turystyczną. Na etapie regionalnym najciekawsze propozycje z województwa podkarpackiego zostaną uhonorowane Certyfikaem Regionalnym przez Prezesa Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej Annę Kowalską oraz będą promowane przez PROT.

Zgłoszenia do etapu regionalnego będą przyjmowane do 3 sierpnia 2012r. Produkty turystyczne, wyselekcjonowane przez Kapitułę Konkursu PROT zostaną skierowane do etapu ogólnopolskiego prowadzonego przez Polską Organizację Turystyczną.

Wszelkie informacje, regulamin i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.podkarpackie.travel.pl

Załącznik 1: Karta zgłoszenia nr 1-Certyfikat NPT_2012
Załącznik 2: Karta zgłoszenia nr 2- Złoty Certyfikat_2012

Dodatkowych informacji udziela sekretarz konkursu Ewa Borowiak, tel. 17 852 00 09, e-mail: e.borowiak@prot.rzeszow.pl

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl