15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Los niechcianych uczuć

Nieodpłatne szkolenie psów metodą pozytywnego wzmacniania z doświadczonym szkoleniowcą i behawiorystą- Markiem Leitnerem. Brzmi intrygująco i ciekawie? Taką możliwość daje projekt „Los niechcianych uczuć”.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach wspólnie ze Stowarzyszeniem "Młodość ze sztuką" w marcu tego roku rozpoczęło program szkolenia psów zeschroniska - "Los niechcianych uczuć ...".  Fundusze na ten cel, Stowarzyszenie uzyskało składając wniosek do Narodowej Agencji Programu "Młodzież w działaniu".

Pracując z wytypowanymi psiakami ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach m.in. zdobędziecie wiedzę i umiejętności pozwalające pracować później ze swoimi pupilami. Ponadto nauką tresury ukazujecie możliwości uczenia się przez działanie, wypracowujecie mechanizmy zwiększające liczbę adopcji i poznajecie swoje mocne strony.

Nie zostawiajcie tego na później, bo jak słyszeliśmy w pewnej piosence „nic dwa razy się nie zdarza”. Taka szansa może się nie powtórzyć!
Zatem warto się przełamać - korzyści widać gołym okiem!

Kontakt:

Od pierwszych kroków wolontariuszy w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach w ramach projektu „Los niechcianych uczuć” minął miesiąc. Wystarczy zaglądnąć choć na moment aby zobaczyć efekty pracy.
Mimo wszelkich trudów jakie wynikają ze zwykłych ludzkich słabości czy uciążliwych dojazdów, wyklarowała się grupa ludzi, która „złapała bakcyla”. Wspaniale widać jak nawiązuje się nić porozumienia i sukcesywnie przełamują bariery w relacjach: człowiek – psi partner i człowiek – człowiek, a co najważniejsze i najtrudniejsze: ja – z samym sobą, co dotyczy wszystkich uczestników projektu.

Zapraszamy do obejzrenai foto i wideo relacji ze szkolenia psów w Schronisku:

http://www.mlodosczesztuka.pl/los-niechcianych-uczuc-wolontariusze-podczas-szkolenia-2012

 

Opublikował:  | Data publikacji: 18-06-2012 11:07
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 04-02-2013 11:12